Интернет-библиотека NemaloKnig.info: читай-качай!

Нестайко Всеволод Зіновійович - книги автора

Творчество автора (Нестайко Всеволод Зіновійович) представлено в следующих жанрах: Детское, Детские остросюжетные, Детская литература, Детская проза, Сказка, Детские приключения
Загрузка...

 Название  Серия  Жанр
Агент СД Детское, Детские остросюжетные  
обложка книги Загадка старого клоуна Загадка старого клоуна Детское, Детская литература  
обложка книги Одиниця з обманом Одиниця з обманом Детское, Детская проза  
Повторне зникнення Ципи Детское, Детские остросюжетные  
обложка книги Пригоди близнят-козенят Пригоди близнят-козенят

Казка про братів-близнят, які захотіли стати козенятами, щоб бавитися досхочу, і на свою голову зустріли чарівника, який доправив їх у вигляді козенят у свою чарівну країну.

Детское, Сказка  
обложка книги Пригоди журавлика Пригоди журавлика

До книжки відомого українського письменника Всеволода Нестайка увійшли веселі пригодницькі казки «В Країні Сонячних Зайчиків», «Пригоди журавлика», «Пригоди їжачка Колька Колючки та його вірного друга і однокласника зайчика Косі Вуханя» та «Казка про Жарт-Птицю, про братів-чарівників, про Веселицю Прекрасну та її сестер».

Детское, Сказка  
Таємничий голос за спиною Детское, Детская проза  
обложка книги Тореадори з Васюкiвки Тореадори з Васюкiвки

Важко знайти в нашій літературі щось настільки веселе, талановите й дотепне, як ця неперевершена книга Всеволода Нестайка, якого часто називають Гоголем сучасної української дитячої літератури. Недаремно «Тореадори з Васюківки» перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей. Це — перше видання нової авторської редакції роману, позбавленої деяких неминучих ідеологічних нашарувань минулої доби, деталей, незрозумілих сучасному, а тим паче майбутньому читачеві. У книзі чимало нових надзвичайно веселих епізодів.

Детское, Детские приключения  
Чарівне дзеркальце, або Незнайомка з Країни Сонячних Зайчиків Детское, Детская литература  
обложка книги Чарівний талісман (збірник) Чарівний талісман (збірник)

До збірки увійшли три повісті: «Таємниця Віті Зайчика», «Чарівний талісман» і «Повість про те, як школярі побували в доісторичному часі і чим це закінчилося». У цих творах ідеться про шкільне життя, про справжню дружбу, захопливі пригоди й дивовижні події, учасниками яких стають школярі. З притаманною йому майстерністю, щирістю, глибиною автор описує непрості стосунки дітей з дорослими, уміння своїх героїв знаходити вихід зі складних ситуацій. Як завжди, у творах Всеволода Нестайка немає місця тузі, зневірі, журбі; натомість читачів приваблює гумор, самовідданість, оптимізм героїв, віра у здійснення мрій. Для дітей молодшого і середнього шкільного віку.

Детское, Детская проза  

Поиск книг, авторов и серий книг от Яндекса:

Схожие по жанру новинки месяца

 Жанры книг