Интернет-библиотека NemaloKnig.info: читай-качай!

Савченко Віктор - книги автора

Творчество автора (Савченко Віктор) представлено в следующих сериях книг: Наукова фантастика, ППФ (пригоди, подорожі, фантастика)
 Название  Серия  Жанр
Арабатська Стрілка Проза, Классическая проза  
обложка книги Атланти з планети Земля Атланти з планети Земля

Герои этой книги попадают в самые неожиданные и самые удивительные ситуации, которыми всегда богата фантастика. Космические одиссеи, загадочные формы жизни на других планетах, неразгаданные феномены науки и прекрасная реальность нашего дня — вот темы рассказов, которые вошли в настоящий сборник. Но не приключенческими фабулами, необычностью ситуаций привлекает он читателя. Дело в том, что авторы рассказов, составивших сборник, не только рассказывают о мире удивительного, но и поднимают важные социальные и морально-этические вопросы, пытаются осмыслить и художественно воплотить их.

Фантастика, Научная Фантастика  
обложка книги «І бачив я звірину...» «І бачив я звірину...»

Великі посвячені сивої давнини, Нострадамус і містики середньовіччя сприяли авторові у розкритті однієї з найзагадковіших таємниць людства. ЗНАЙДЕНО КОД ЧИСЛА ЗВІРИНИ — 666 і відкрито та прочитано пророчі тексти «Об’явлення св. Івана Богослова».

Велика Розпусниця, Апокаліпсис, Армагедон — це тільки метафори, за якими ховаються реальні історичні події та постаті кінця другого тисячоліття від Різдва Христового, які так чи інакше торкаються кожного.

Религия и духовность, Эзотерика  
Дві вершини Гороскопу

Склалося так, що першу половину свого творчого життя вчений віддає пошуку наукової істини, другу — змаганню за її визнання. При цьому йому неминуче доводиться долати перешкоди з байдужості, заздрощів, паразитизму. І важко сказати, що складніше, зробити відкриття чи його зареєструвати. Надто в тому науковому «полі», де все пояснено і «застовплено» авторитетами.

Андрій Зорін — головний герой твору не просто став першовідкривачем, хоча сам факт реєстрації закономірності — значна подія в усьому науковому світі; він зробив перше за всю історію відкриття в гірничій науці. А згодом, як не дивно, встановив нову закономірність в медицині.

Якими шляхами вчений ішов до цього, читач довідається, прочитавши роман.

Проза, Классическая проза  
обложка книги Діти Мардука Діти Мардука

Головний герой твору — письменник починає відкривати в собі здатність розпізнавати поміж людей сутності без табутивного бар’єру (темних). Згодом він зрозумів, що вони — це тільки видимий план великого випробування, яке насувається на людей. За ними слідують прибульці з іншої реальності, які вже не раз проникали в матеріальний світ і залишали по собі нещастя й руйнації.

Вивченню грізного явища і способів його запобігання присвятив своє життя головний персонаж роману. Сприяють йому в тому стародавні пророцтва.

Фантастика, Альтернативная история, Ужасы и Мистика, Детективы и Триллеры, Триллер  
обложка книги Знак зодіака Знак зодіака

3нак зодіака… Хай не здивує тебе, читачу, що, зазирнувши передусім у зміст цієї книжки, ти не знайдеш оповідання за такою назвою. Це книжка не про надзвичайні відкриття астрономів і не про фантастичні пригоди середньовічних звіздарів, які за рухом світил, місцем перебування сонця серед розкиданих по небу сузір’їв пророкували майбутнє людини. В ній мова йде переважно про нашого сучасника і про того мандрівця в завтрашній день, якому судилося далі розкривати таємниці природи — непізнане й загадкове ставити на службу людству, його кращим ідеалам.

Наукова фантастика Фантастика, Научная Фантастика  
обложка книги Золото і кров Сінопа Золото і кров Сінопа

Слово редактора

Роман “Золото і кров Сінопа” починається трохи традиційно як для українського історичного твору, та вже за кілька розділів від традиційності не залишається й сліду. Натомість у сюжет вплітаються елементи неймовірного, дивовижного, часом фантастичного, але такого, що не руйнує історичної правди. Елементи ці можна назвати скоріше невідомою (або маловідомою) реальністю. Хіба підводні човни-чайки, вперше винайдені на Січі і застосовані козаками при взятті турецької фортеці Сіноп у 1595 році, не вважалися на той час чимось дивовижним? У романі знати руку і науковця (розробка і побудова підводного човна), і езотерика (образ Оникія — характерника, мага), і фантаста. В. Савченко залишається вірним собі в мотивації подій і вчинків героїв, деталізації (але не надмірній) антуражу, доборі цитат з автентичних джерел, що в підсумку вселяє довіру до ситуації, хоч якою б неймовірною вона здавалася. При читанні твору складається враження, що письменник ні на мить не зводить очей з уявного читача. І як тільки він — читач — починає виявляти ознаки збайдужіння, автор тут же змінює ситуацію, вводить нову інтригу, наводить якийсь із невідомих історичних фактів.

Приключения, Исторические приключения, Фантастика, Героическая фантастика  
Квітнева надія Проза, Классическая проза  
обложка книги Павло Скоропадський — останній гетьман України Павло Скоропадський — останній гетьман України

Нова книжка відомого історика В. Савченка присвячена Павлу Скоропадському, останньому гетьману України, діяльність якого пов'язана з бурхливими подіями епохи Громадянської війни. Кавалергард і генерал, найбагатший поміщик, плоть від плоті вищого світу Петербурга, що успішно робив кар'єру й особисто знав імператора, він волею долі стає диктатором України. Оцінювати гетьмана Скоропадського можна і як «лиходія», і як «праведника», але саме своєю неоднозначністю він і цікавий. Лев Троцький називав його українським Бонапартом, генерал Денікін — другим Мазепою. Ким же він був насправді?

Відповідь на це запитання допоможе знайти книжка, при написанні якої автор використав архівні матеріали, документальні джерела, спогади учасників подій.

Документальная литература, Биографии и Мемуары  
Пригода на п'ятому горизонті Проза, Классическая проза  
обложка книги Пригода на п'ятому горизонті Пригода на п'ятому горизонті

До книги увійшли оповідання та повісті, в яких у полі зору автора знаходяться соціальні та психологічні вчинки героїв. Вчений Паливода з повісті «Пригода на п'ятому горизонті» в ім'я істини наважується на ризикований експеримент, а геолог Ткач — герой гостросюжетної пригодницької повісті «Хамсин» — виявляє волю і мужність в найекстремальніших умовах.

Приключения, Приключения, Проза, Современная проза  
обложка книги Пригоди. Подорожі. Фантастика - 79 Пригоди. Подорожі. Фантастика - 79

С 1979 года издательство начинает выпускать сборники фантастических и приключенческих повестей и рассказов. В первый такой сборник — “ППФ-79” — вошли произведения преимущественно молодих советских авторов.

Издание сопровождается вступительной статьей и короткими биографическими справками об авторах.


З 1979 року видавництво починає випускати збірники фантастичних і пригодницьких повістей та оповідань. До першого такого збірника — “ППФ-79” — увійшли твори переважно молодих радянських авторів.

Видання супроводжується вступною статтею та короткими біографічними довідками про авторів.

ППФ (пригоди, подорожі, фантастика) Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Путешествия и география, Приключения  
обложка книги Пригоди. Подорожі. Фантастика - 81 Пригоди. Подорожі. Фантастика - 81

Ежегодный сборник фантастических и приключенческих произведений советских и зарубежных авторов. Разнотемные и разножанровые рассказы и повести сборника обьединены ведущей тенденцией творчества современных писателей — осмыслением судьбы человека, его назначений в мире будущего и настоящего.


До збірника увійшли фантастичні і пригодницькі твори радянських та зарубіжних письменників.

ППФ (пригоди, подорожі, фантастика) Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Путешествия и география, Приключения  
обложка книги Пригоди. Подорожі. Фантастика - 86 Пригоди. Подорожі. Фантастика - 86

Приключения, путешествия, фантастика — тема произведений, помещенных в традиционный ежегодный сборник, авторами которого являются преимущественно молодые советские литераторы, а также зарубежные писатели-фантасты.


Традиційний щорічний збірник фантастичних і пригодницьких творів радянських та зарубіжних письменників.

ППФ (пригоди, подорожі, фантастика) Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Путешествия и география, Приключения  
обложка книги Пригоди. Подорожі. Фантастика - 89 Пригоди. Подорожі. Фантастика - 89

Авторы традиционного выпуска популярного ежегодника — преимущественно молодые украинские литераторы. Тематический круг их произведений, представленных в сборнике, — приключения, путешествия, фантастика.


Традиційний щорічний збірник фантастичних і пригодницьких творів переважно молодих українських письменників.

ППФ (пригоди, подорожі, фантастика) Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Путешествия и география, Приключения  
обложка книги Пригоди. Подорожі. Фантастика - 91 Пригоди. Подорожі. Фантастика - 91

Приключения, путешествия, фантастика — таков тематический круг произведеннй, вошедших в новый выпуск традиционного ежегодного сборника, авторами которого являются преимущественно молодые украинские литераторы, а также зарубежные писатели-фантасты.


Пригоди, подорожі, фантастика — таке тематичне коло творів, що ввійшли до нового випуску традиційного щорічного збірника, авторами якого є переважно молоді українські літератори, а також зарубіжні письменники-фантасти.

ППФ (пригоди, подорожі, фантастика) Фантастика, Научная Фантастика, Приключения, Путешествия и география, Приключения  
обложка книги Ризиконавти Ризиконавти

Збірник науково-фантастичних оповідань про поведінку людини в екстремальних умовах, про дивовижний світ наукових пошуків і відкриттів.

Сборник научно-фантастических рассказов о поведении человека в экстремальных условиях, об удивительном мире научных поисков и открытий.


Фантастика, Научная Фантастика  
обложка книги Сам собі бог Сам собі бог

Книгу складають фантастичні повісті та оповідання, що свого часу друкувалися в журналі «НАУКА-ФАНТАСТИКА».

Фантастика, Научная Фантастика  
обложка книги Україна масонська Україна масонська

Масони створили Нову Європу. За великим рахунком, ми живемо у світі, який придумали творці-"будівельники": Моцарт і Бетховен, Гюго і Фіхте, Ньютон і Гарібальді, Вашингтон і Прудон…Не варто і нам цуратися того, що формування світогляду українців відбулося під впливом масонів: гетьманів Розумовського і Скоропадського, письменників Котляревського, Шевченка і Франка, державотворців Драгоманова, Грушевського і Петлюри.А хто керує світом сьогодні?На це і багато інших запитань ви знайдете відповіді у цій книзі.

Наука, Образование, История  
Я ще повернусь Проза, Классическая проза  

Поиск книг, авторов и серий книг от Яндекса:

Схожие по жанру новинки месяца

 •  Свердловск, 1976
   Богдашов Сергей Александрович
   Фантастика, Альтернативная история

  Хотели пошутить с Богами и стать выше? Оказалось, что жертва шутки — Вы. Получили достойную награду и сбывшееся желание? Ну что же, попробуйте прожить новую жизнь в двенадцатый раз. Ваш новый адрес: планета Земля, СССР, г. Свердловск. Июль, 1976 год.

 •  Дорога цариц
   Прозоров Александр Дмитриевич
   Проза, Историческая проза, Любовные романы, Исторические любовные романы, Приключения, Исторические приключения

  Ирина и Борис Годуновы рано остались сиротами, и неизвестно, что ждало бы их впереди, если б они не сбежали из дома к своему дяде, служащему постельничим при Царском дворе. Здесь маленькая Ирина познакомилась со своим ровесником Федором, с которым сразу сдружилась. Борису же довелось встретиться с дочерью Малюты Скуратова, красавицей Марией… Но не все складывается так, как хотелось бы молодым. Иван Грозный настрого запретил своему младшему сыну Федору жениться на худородной девке, а чувства Бориса и Марии должны пройти испытание сроком в три года… Так во что же выльется дружба детей и к чему приведет клятва юности?..

 •  Воля и разум
   Лазарева Молка
   Фантастика, Фэнтези, Приключения, Приключения, Городское фэнтези, Любовные романы, Любовно-фантастические романы

  Представьте себе наш обычный мир: мобильники, компьютеры, коммуникации, техника. Представили? А теперь добавьте к этому магов, эльфов, друидов, оборотней, которые, ничуть не скрываясь, живут с начала времен среди людей. Магия и наука здесь работают в нерушимом тандеме. Но всему наступает конец. С каждым новым поколением, магически одаренных людей становится все меньше. А завистников и жадных до власти все больше. И как выжить в такой обстановке хрупкой девушке Василисе, которую отправили проходить практику в глухую богом забытую деревню?

 •  Вышибая двери
   Цхай Максим
   Проза, Современная проза, Документальная литература, Биографии и Мемуары, Документальная литература

  Эту книгу написал кумир Рунета: о наполненной адреналином и страстями жизни нашего соотечественника в Германии, его работе мед-братом в хосписе и вышибалой в ночном клубе, изо дня в день увлеченно следили тысячи человек. Ведь всем женщинам интересно, что в голове у красивых и опасных парней, а мужчинам нравился драйв и много-много драк: в итоге популярность «бродяги Макса» взлетела до небес! Вместе с тем эта откровенная и нежная исповедь о главных вещах: как любить и как терять, для кого сочинять волшебные сказки и как жить на земле, которая так бережно удерживает на себе и каждую пылинку, и тебя.

  «Я в детстве так мечтал сесть на карусель Мэри Поппинс и встретить себя, взрослого, уже пожилого дядьку, лет тридцати пяти. Теперь я и есть этот дядька. Я хочу погладить этого мальчика по голове, ведь ему еще десять, но потом все-таки хлопаю по плечу, ведь ему уже десять. «Расти мужчиной, Макс. Готовься к такой драке, которая дай бог никогда не случится, и к встрече с такой женщиной, какую, может быть, никогда и не встретишь».

 •  Вышибая двери
   Цхай Максим
   Проза, Современная проза, Документальная литература, Биографии и Мемуары, Документальная литература

  Эту книгу написал кумир Рунета: о наполненной адреналином и страстями жизни нашего соотечественника в Германии, его работе мед-братом в хосписе и вышибалой в ночном клубе, изо дня в день увлеченно следили тысячи человек. Ведь всем женщинам интересно, что в голове у красивых и опасных парней, а мужчинам нравился драйв и много-много драк: в итоге популярность «бродяги Макса» взлетела до небес! Вместе с тем эта откровенная и нежная исповедь о главных вещах: как любить и как терять, для кого сочинять волшебные сказки и как жить на земле, которая так бережно удерживает на себе и каждую пылинку, и тебя.

  «Я в детстве так мечтал сесть на карусель Мэри Поппинс и встретить себя, взрослого, уже пожилого дядьку, лет тридцати пяти. Теперь я и есть этот дядька. Я хочу погладить этого мальчика по голове, ведь ему еще десять, но потом все-таки хлопаю по плечу, ведь ему уже десять. «Расти мужчиной, Макс. Готовься к такой драке, которая дай бог никогда не случится, и к встрече с такой женщиной, какую, может быть, никогда и не встретишь».

 •  Sleeping Beauties
   King Stephen, King Owen
   Фантастика, Ужасы и Мистика, Детективы и Триллеры, Триллер, Мистика

  In this spectacular father/son collaboration, Stephen King and Owen King tell the highest of high-stakes stories: what might happen if women disappeared from the world of men?

  In a future so real and near it might be now, something happens when women go to sleep: they become shrouded in a cocoon-like gauze. If they are awakened, if the gauze wrapping their bodies is disturbed or violated, the women become feral and spectacularly violent. And while they sleep they go to another place, a better place, where harmony prevails and conflict is rare.

  One woman, the mysterious “Eve Black,” is immune to the blessing or curse of the sleeping disease. Is Eve a medical anomaly to be studied? Or is she a demon who must be slain? Abandoned, left to their increasingly primal urges, the men divide into warring factions, some wanting to kill Eve, some to save her. Others exploit the chaos to wreak their own vengeance on new enemies. All turn to violence in a suddenly all-male world.

  Set in a small Appalachian town whose primary employer is a women’s prison, Sleeping Beauties is a wildly provocative, gloriously dramatic father-son collaboration that feels particularly urgent and relevant today.

  Review

  “This delicious first collaboration between Stephen King and his son Owen is a horror-tinged realistic fantasy that imagines what could happen if most of the women of the world fall asleep, leaving men on their own. The authors’ writing is seamless and naturally flowing. Once the action begins, [SLEEPING BEAUTIES] barrels along like a freight train.” (Publishers Weekly)

  “Another horror blockbuster, Mercedes and all, from maestro King and his heir apparent… In a kind of untold Greek tragedy meets Deliverance meets—well, bits of Mr. Mercedes and The Shawshank Redemption, perhaps—King and King, father and son, take their time putting all the pieces into play: brutish men, resourceful women who've had quite enough, alcohol, and always a subtle sociological subtext, in this case of rural poverty and dreams sure to be dashed… A blood-splattered pleasure.” (Kirkus (starred review))

  “Following the renewed interest in Margaret Atwood’s The Handmaid’s Tale and an increasing climate of wolf-whistle politics, this examination of gender stereotypes, systems of oppression, and pervasive misogyny within American culture feels especially timely… The large cast of characters allows for a multitude of narrative perspectives—from both the affected women and the men they’ve left behind. Violent, subversive, and compulsively readable. The true horror of this father-son-penned novel derives more from its unflinchingly realistic depiction of hatred and violence against women than from the supernatural elements.” (Library Journal)

 Жанры книг


 На хлебушек библиотекарю