Интернет-библиотека NemaloKnig.info: читай-качай!

Гэш Джонатан - книги автора

Творчество автора (Гэш Джонатан) представлено в следующих жанрах: Детективы и Триллеры, Классический детектив
 Название  Серия  Жанр
обложка книги Английский детектив. Лучшее Английский детектив. Лучшее

От классической новеллы с головоломкой, которую читатель решает вместе с ее героями, до криминального триллера, полного неожиданных поворотов сюжета, — в сборник вошли только лучшие английские детективы. Кто-то из 32 выдающихся авторов Туманного Альбиона, как Агата Кристи или Артур Конан Дойл, в представлении не нуждается, кто-то станет настоящим открытием.

Детективы и Триллеры, Классический детектив Скачивание и чтение запрещены по требованию НП "АЗАПИ"

Поиск книг, авторов и серий книг от Яндекса:

Схожие по жанру новинки месяца

 •  Вбивство у «Східному експресі»
   Крісті Аґата
   Детективы и Триллеры, Классический детектив

  Бельгійський детектив Еркюль Пуаро мусить терміново виїхати зі Стамбула до Англії, але вільних місць у «Східному експресі» вже немає. Його виручає давній друг мсьє Бук, власник компанії, котрій належить поїзд. Зранку за сніданком детектив помічає, що пасажири поїзда — люди різних національностей, які випадково опинилися в одному вагоні. Американець Ретчетт, що видається Пуаро надто підозрілим, просить детектива стати його охоронцем. Але той відмовляється. Уночі Пуаро весь час будитимуть різні звуки й стукоти, а потім настане тиша – через снігові замети поїзд зупинився десь в Югославії, пасажири в напруженні, а дивний містер Ретчетт лежить мертвим у своєму купе… Детектив Пуаро береться до розслідування.


 •  Смиренність отця Брауна
   Честертон Гілберт Кіт
   Детективы и Триллеры, Классический детектив

  «Смиренність отця Брауна» — збірка оповідань одного з найяскравіших англійських письменників початку XX ст. Г. К. Честертона (1874–1936). Оповідання про отця Брауна посідають почесне місце серед творів детективного жанру і давно завоювали любов у читачів. З-поміж інших детективів їх вирізняє глибина думки, адже головний герой твору — священик, який прагне не просто розкрити злочин і засудити злочинця, а навернути його до праведного життя, врятувати душу людини. Попри релігійну складову, книга не переобтяжена моралізуванням, насичена неповторним англійським гумором і неймовірно цікава. У ній є все для того, щоб шанувальники детективів отримали задоволення.

 Жанры книг


 На хлебушек библиотекарю