«Harry Potter and the Cursed Child» (Rowling J.) - скачать книгу бесплатно без регистрации

обложка книги Harry Potter and the Cursed Child

Поделиться ссылкой на книгу!

 Название: Harry Potter and the Cursed Child
 Автор:
 Жанр(ы): Старинное, Старинная литература
Издательство: Pottermore
Год издания:

Самый Свежачок! Книжные поступления за сегодня

 •  Таємний посол. Том 1
   Малик Володимир Кирилович
   Проза, Историческая проза

  Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921–1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико–пригодницьких романів (тетралогія «Таємний посол», «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.). Його твори ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича. У 1983 році за досягнення в галузі літератури В. Малику було присуджено премію ім. Лесі Українки. У тетралогії «Таємний посол» розповідається про боротьбу українського народу проти турецько–татарських загарбників у другій половині ХVІІ століття, про трагічні події в Україні після Чигиринських походів та про оборону Відня (влітку 1683 року). Читачі будуть у захваті від карколомних пригод безстрашного розвідника козака–відчайдуха Арсена Звенигори та його побратимів, чиї діяння й самовідданість у боротьбі за «други своя», за честь, справедливість і людяність роблять їх справжніми лицарями «без страху і докору».

  До видання увійшли перша і друга книги тетралогії.

 •  Стихотворения. Рассказы. Повести
   Бунин Иван Алексеевич
   Проза, Русская классическая проза

  В 140 том БВЛ вошли стихотворения разных лет, рассказы и повести И. А. Бунина, такие как: «Антоновские яблоки», «Деревня», «Захар Воробьев», «Сны Чанга», «Старуха», «Ущелье», «Слезы», из книги «Темные аллеи» и др.

  Вступительная статья А. Твардовского.

  Примечания А. Саакянц.

  Иллюстрации О. Верейского.

 •  Разлад
   Белахова Мария Андреевна
   Проза, Современная проза, Советская классическая проза

  Повесть «Разлад» затрагивает важные и сложные вопросы взаимоотношений в семье. Ее герои — наши современники. сверстники читателей. Повесть заставляет о многом задуматься: о дружбе, о любви, об уважении друг к другу в семье, о том, с чего начинаются раздоры, как важно серьезно относиться к созданию семьи.

 •  Делілло Дон. Зеро К
   Делілло Дон
   Проза, Современная проза

  Головний герой нового роману Дона Делілло мільярдер Росс Локгарт — основний інвестор віддаленого і таємничого поселення, де смерть вишукано контролюють, а тіла консервують до майбутніх часів. Здоров'я його дружини Артис стрімко занепадає. Син Росса Джефф приєднується до Росса й Артис у поселенні, щоб попрощатися з нею, коли відмовить її тіло.

  Росс теж відчуває глибоку потребу увійти в інший вимір і прокинутися в новому світі. Натомість його син прагне жити й відчувати «мішанину подивів нашого часу тут, на землі».

  Чудовий, щирий роман одного з найвидатніших письменників нашого часу. «Зеро К» — справжня ода мові й людяності, роздум про смерть та обійми життя.

 •  ASP.NET MVC Framework
   Магдануров Гайдар, Юнев Владимир
   Компьютеры и Интернет, Интернет, Программирование

  Рассмотрены основные принципы и возможности технологии ASP.NET MVC Framework и показаны способы ее практического использования при разработке веб-приложений. Описаны преимущества подхода разработки MVC и рассмотрена структура MVC-приложения. Приведено сравнение технологии WebForms и MVC Framework и рассмотрены вопросы их совмещения.

  Описаны модель и доступ к данным (технологии LINQ, Entity Framework и др.), контроллеры, представление и интерфейс приложения, механизмы маршрутизации и Ajax-функциональность. Уделено внимание вопросам тестирования веб-приложений. Рассмотрены особенности применения ASP.NET MVC 2 в Visual Studio 2010.

  Для программистов

 •  Князь Ігор. Слово о полку Ігоревім
   Малик Володимир Кирилович
   Наука, Образование, История

  Володимир Малик (справжнє прізвище — Сиченко, 1921-1998) — відомий український письменник, що зажив слави як автор історико-пригодницьких романів (тетралогія «Таємний посол», «Князь Кий», «Черлені щити» та ін.). Його твори ставлять поруч з творами Александра Дюма та Генріка Сенкевича. Роман «Князь Ігор» присвячений історичному походу Новгород-Сіверського князя Ігоря Святославича на половців 1185 року. Герої роману потрапляють у самий вир трагічних подій, де на них чекають і тяготи походу, і криваві сутички з ворогом, полон і втеча з нього. Випробування долі ще більш зміцнили в усіх — від князів до простих людей — прагнення жити вільно на своїх землях і відстоювати цю свободу. До видання також увійшло «Слово о полку Ігоревім», перекладене та реконструйоване В. Маликом.

Набор «Неделька» -- топ новинок -- лидеров за неделю!

Что бы ещё мне почитать?..


Красивое имя

Скидки на книги ЛитРес

Все акции и спецпредложения интернет магазина OZON.ru: скидки до 50%, промокоды, баллы за покупку, товар за 1 рубль

 Жанры книг


 На хлебушек библиотекарю